Όσοι φοιτητές /τριες του Γ΄ εξαμήνου έκαναν υπεύθυνη δήλωση εκπόνησης διπλωματικής εργασίας , για την  αποφυγή πρακτικών δυσλειτουργιών και για την διασφάλιση ενός δείκτη ποιότητας στις διπλωματικές εργασίες θα πρέπει να καταθέσετε μια ερευνητική πρόταση προς την Ειδική Διατμηματική Επιτροπή του προγράμματος , ώστε να έχει  η ΕΔΕ μια εικόνα των προτιμήσεων/ προτάσεων των φοιτητών και της ποιότητας τους, αλλά και για να γίνει και η κατανομή σε εξωτερικούς ή εσωτερικούς επόπτες με ορθολογικό τρόπο, εφόσον πολλοί φοιτητές/τριες βρίσκονται ακόμη σε αναζήτηση επόπτη.

Επειδή πολλοί φοιτητές έρχονται σε επαφή μέσω e-mail και τηλεφωνικά με τους διδάσκοντες χωρίς να υποβάλουν μια έστω στοιχειώδη ερευνητική πρόταση, θα πρέπει να κατατεθεί ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ μέχρι την Κυριακή 7/2/21 το επισυναπτόμενο έντυπο πρότασης εκπόνησης διπλωματικής εργασίας (η συγκεκριμένη ερευνητική πρόταση μπορεί να τροποποιηθεί στην πορεία με σύμφωνη γνώμη του επόπτη).

Στη διαδικασία αυτή οφείλουν υποχρεωτικά να συμμετάσχουν όλοι οι φοιτητές που επιθυμούν να εκπονήσουν διπλωματική εργασία, ανεξάρτητα προ-συνεννόησης με συγκεκριμένους διδάσκοντες.

Download this file (ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΚΠΟΝΗΣΗΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ.doc)ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΚΠΟΝΗΣΗΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ.doc