Οι δηλώσεις των μαθημάτων των φοιτητών 2ου και 3ου εξαμήνου σπουδών για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2020-2021 θα διαρκέσουν από Δευτέρα 1/2 έως και Δευτέρα 8/2/2021.Στο διάστημα αυτό μπορείτε να μπείτε στο student web και να κάνετε την δήλωσή σας. Στο πρόγραμμα στην ιστοσελίδα μας έχουν αναρτηθεί τα προσφερόμενα μαθήματα και οδηγίες για το πως θα δηλώσετε.Μετά την λήξη της προθεσμίας καμιά αίτηση δεν θα γίνει δεκτή.Μόλις είναι έτοιμο και το ωρολόγιο πρόγραμμα με τις ώρες διδασκαλίας θα αναρτηθεί και αυτό.

Σύντομα οι φοιτητές του γ΄εξαμήνου που δεν θα εκπονήσουν διπλωματική εργασία  θα ενημερωθούν και για την εργαστηριακή πρακτική άσκηση .