ΟΣΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ 3ΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΕΚΠΟΝΗΣΟΥΝ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ  ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ - ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΠΟΠΤΕΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥΣ.

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΗ ΜΑΡΤΙΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΕΚΠΟΝΗΣΗΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ -ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΟΠΤΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 2 ΣΥΝΕΠΟΠΤΕΣ ΣΑΣ.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ  ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟ ΣΑΣ ΕΜΑΙL

Download this file (ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΕΚΠΟΝΗΣΗΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗΣ.doc)ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΕΚΠΟΝΗΣΗΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗΣ.doc